O PROJEKTU

Proč?
Je to prostě můj letitý sen.
Již od koupě první motorky sním o tom projet celou Evropu a potom svět. Momentálně dostudovávám vysokou školu a po absolvování mototripu hodlám nastoupit do nějaké firmy, abych mohl našetřit na další etapy tohoto projektu. Tak je to pro mne jednoduchá volba. Kdy jindy začít, když ne teď?!

Jak?
Zkrátka rovnou za nosem.
Během cesty budu pořizovat videa, z kterých na konci cesty sestříhám cestopisný dokument + několik dalších akčních videí. Během cesty budu házet fotografie a vlogy na webové stránky www.streetemevropou.eu a na sociální sítě(Facebook,Instagram).

Kam?
Část první: Jižní Evropa.
Existují tři náčrty trasy. Krizovka, cíl, a jedem bomby. Krizovka končí ve Francii, ale na tu snad nedojde. Cíl je dosažení Španělska, respektive Barcelony. A poslední trasa s pracovním názvem „Jedem Bomby“ je dosažení Gibraltaru a Portugalska. Kam až dojedu bude záležet na motorce a na Vaší podpoře.

Na čem?
Na motorce.
Už jsem viděl jet lidi do daleka na ledasčem. Od velkých cesťáku, přes jawy až po malé skůtříky. Tak jsem přemýšlel co tu ještě nebylo. Streetfighter, to je motorka se kterou to bude bláznovina. Pojedu tedy na upravené Kawasaki ZX-6R Ninja z minulého tisíciletí. To jak moc jsem si ji vypiplal můžete vidět na obrázku níže:

 

Propagace?

Momentálně je projekt medializován skrze webové stránky, Facebook a Youtube.

Web | Facebook stránka | Youtube kanál